MISJA

MISJA

Firmę Blastech stanowi wąskie grono ludzi skoncentrowanych na Kliencie. Słuchamy ze zrozumieniem tego co mówi Klient i odpowiadamy na potrzeby istniejące w obszarze przygotowania powierzchni. Stale powiększające się grono naszych Klientów utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy jest dobre i słuszne. Niewątpliwie wystarczającym jest uczciwe i rzetelne prowadzenie poszczególnych projektów. Trzymamy się tego na każdym etapie, od rozmów wstępnych  do obsługi serwisowej wykraczającej daleko w przyszłość.

 

O NAS

O NAS

Trzon zespołu firmy BLASTECH stanowią właściciele. Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne zaangażowanie w każdym projekcie oraz kontynuowanie wizji firmy z przyszłością. Doświadczenie w branży śrutowania, piaskowania i pneumatyce pozwoliło nam na zrealizowanie setek projektów, które przekładają się przede wszystkim na podniesienie konkurencyjności, efektywności ale także bezpieczeństwa pracowników. Dzisiaj firma BLASTECH  to jedyny przedstawiciel firmy COGEIM EUROPE Srl na Polskę. Nasze działania handlowe i serwisowe nie ograniczają się jednak tylko do naszego kraju. Poprzez parterów handlowych lub bezpośrednio reprezentujemy firmę COGEIM na Ukrainie, w Rosji, Litwie, Łotwie, Estonii, Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Firma BLASTECH jest także oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy RENNER GmbH Kompressoren.

 

 

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Zespół naszej firmy to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Począwszy od projektantów a skończywszy na serwisie.  Doświadczenie i równowagę w ocenie sytuacji zawodowych prezentują właściciele. Innowacyjne podejście w zespole prezentują młodzi specjaliści z szerokim spektrum doświadczeń zawodowych. To oni w bezpośrednim kontakcie z klientem budują zaufanie, które owocuje długoletnią współpracą. Wychodzenie poza utarte schematy, kreatywność w działaniu a  przede wszystkim zaangażowanie, pozwala nam optymalnie odpowiedzieć na potrzeby Klienta.

Jeśli uważasz, że mógłbyś wesprzeć nasz Zespół w dziedzinach, w których czujesz się dobry, to zapraszamy do współpracy.

 

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Jakość śrutowania jest dla naszych Klientów wartością nadrzędną. Nie ma kompromisu gdy chodzi o śrutowanie, gdyż efekt finalny każdego śrutowanego produktu zależy od tego procesu. W firmie BLASTECH doskonale rozumiemy wymagania naszych Klientów. Nie idziemy na ustępstwa, gdyż  rozumiemy, że jedyną drogą  jest dostarczanie wartościowych produktów. Zaawansowane technologie, które proponujemy naszym odbiorcom dają pewność, że wysoka jakość naszych produktów przełoży się na wartość finalną wytwarzanych produktów. Jakość towarzyszy nam w najmniejszych detalach codziennego funkcjonowania firmy, od przygotowania oferty do serwisu będącego jakościową wizytówką firmy BLASTECH.

 

Partnerzy i referencje

Cogeim Italy - partner strategiczny

Cogeim Europe

Cogeim Europe

Firma Cogeim, to na chwilę obecną jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku europejskim z branży obróbki strumieniowo – ściernej. Od ponad 40 lat w zakładzie produkcyjnym pod Mediolanem projektowane i produkowane są śrutownice spełniające najwyższe normy i kryteria. W dniu dzisiejszym Cogeim to rodzinne przedsiębiorstwo zarządzane przez potomków założyciela. Bazując na doświadczeniu budują nowoczesne przedsiębiorstwo. Stale zwiększająca się liczba zamówień i Klientów, pozwoliła wyrosnąć firmie COGEIM na globalnego gracza. Dzisiaj 70% produkcji przeznaczone jest na eksport do krajów wszystkich kontynentów. Stała innowacyjność, dbałość o szczegóły oraz odpowiadanie na potrzeby rynku daje pewność, że Cogeim to rzetelny partner w biznesie.

Renner

Renner

Firma Renner od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji kompresorów śrubowych. Firma Renner od początku stawiała na ścisłą współpracę ze specjalistami działającymi na polu szeroko pojętej pneumatyki. To właśnie oni poprzez bliski kontakt z klientem gwarantują właściwe rozpoznanie rynku i optymalne dopasowanie oferty do zmieniającego się zapotrzebowania. Bezpośredni kontakt z klientem jest także gwarancją bezpośredniego i szybkiego serwisu sprzedawanych sprężarek.

Firma Renner mimo stałego rozwoju zachowuje charakter rodzinnej firmy, w której proces decyzyjny jest szybki pozwala odpowiedzieć na realne potrzeby partnerów handlowych. Stały rozwój techniki, śledzenie nowości technologicznych pozwala inżynierom firmy Renner udoskonalać produkty wychodzące z fabryki. Dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego jak również wdrożeniu systemów zarządzania procesami firma Renner oddaje dla swoich Klientów produkty, tworzące ich sukces poprzez zagwarantowanie bezpieczeństwo produkcji.

Współpracujemy także z:

Partner 1
Partner 2
Partner 3
Partner 4
Partner 5
Partner 6
Partner 7
Partner 8

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA PAŃSTWA PYTANIA ZWIĄZANE Z OFERTĄ FIRMY BLASTECH

+48 506 191 889

biuro@blastech.pl

Ikona informacji