Serwis to wyznacznik naszej działalności

Serwis to wyznacznik naszej działalności

Śrutownice wirnikowe, kompresory, osprzęt pneumatyczny, to wszystko pracuje dla dobra naszych klientów. Właściwy dobór urządzenia oparty jest na doświadczeniach serwisu, którego doświadczenie jest nie do przecenienia. Codzienna bezproblemowa eksploatacja urządzenia to efekt szkoleń prowadzonych przez naszych serwisantów. Serwis firmy Blastech na każdym etapie wspomaga i potwierdza wysoką sprawność urządzeń i zapewnia ciągłość procesów technologicznych.

To ludzie stanowią o jakości serwisu

To ludzie stanowią o jakości serwisu

Nasi pracownicy, to wieloletni pracownicy wydziałów produkcyjnych lub utrzymania ruchu. Ich wykształcenie i doświadczenie jest gwarancją optymalnego działania serwisowanych urządzeń obsługiwanych zarówno w ramach umowy serwisowej jak również w trybie awaryjnym. Ich profesjonalizm, zaangażowanie dostrzegą Państwo każdorazowo kiedy pojawią się w Państwa firmie i rozwiążą problem umożliwiający dalsze działanie zakładu.

Odpowiedzialność i gotowość

Odpowiedzialność i gotowość

Odpowiedzialność i gotowość niesienia pomocy naszych pracowników serwisu przekłada się na łatwą dostępność i racjonalne dopasowanie się do terminów klienta. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca gwarantuje bezpieczeństwo produkcji.

Dostępność części zamiennych

Dostępność części zamiennych

Serwis to obok wiedzy i doświadczenia ludzi także, a może przede wszystkim, dostępność do części zamiennych. Magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych zlokalizowany we Wrocławiu pozwala nam na szybką reakcję serwisową lub wysyłkę części na życzenie Klienta.

Partnerzy i referencje

logo Cogeim

Cogeim Italy - partner strategiczny

Cogeim Europe

Cogeim Europe

Firma Cogeim, to na chwilę obecną jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku europejskim z branży obróbki strumieniowo – ściernej. Od ponad 40 lat w zakładzie produkcyjnym pod Mediolanem projektowane i produkowane są śrutownice spełniające najwyższe normy i kryteria. W dniu dzisiejszym Cogeim to rodzinne przedsiębiorstwo zarządzane przez potomków założyciela. Bazując na doświadczeniu budują nowoczesne przedsiębiorstwo. Stale zwiększająca się liczba zamówień i Klientów, pozwoliła wyrosnąć firmie COGEIM na globalnego gracza. Dzisiaj 70% produkcji przeznaczone jest na eksport do krajów wszystkich kontynentów. Stała innowacyjność, dbałość o szczegóły oraz odpowiadanie na potrzeby rynku daje pewność, że Cogeim to rzetelny partner w biznesie.

Renner

Renner

Firma Renner od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji kompresorów śrubowych. Firma Renner od początku stawiała na ścisłą współpracę ze specjalistami działającymi na polu szeroko pojętej pneumatyki. To właśnie oni poprzez bliski kontakt z klientem gwarantują właściwe rozpoznanie rynku i optymalne dopasowanie oferty do zmieniającego się zapotrzebowania. Bezpośredni kontakt z klientem jest także gwarancją bezpośredniego i szybkiego serwisu sprzedawanych sprężarek.

Firma Renner mimo stałego rozwoju zachowuje charakter rodzinnej firmy, w której proces decyzyjny jest szybki pozwala odpowiedzieć na realne potrzeby partnerów handlowych. Stały rozwój techniki, śledzenie nowości technologicznych pozwala inżynierom firmy Renner udoskonalać produkty wychodzące z fabryki. Dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego jak również wdrożeniu systemów zarządzania procesami firma Renner oddaje dla swoich Klientów produkty, tworzące ich sukces poprzez zagwarantowanie bezpieczeństwo produkcji.

Współpracujemy także z:

Partner 1
Partner 2
Partner 3
Partner 4
Partner 5
Partner 6
Partner 7
Partner 8

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA PAŃSTWA PYTANIA ZWIĄZANE Z OFERTĄ FIRMY BLASTECH

+48 506 191 889

biuro@blastech.pl

Ikona informacji